Novinky
23.01.2022
Hypoxico a armádní výcvik
Od druhé světové války došlo k revoluci ve vojenském vybavení moderními technologiemi. Téměř každý zbraňový systém prošel vylepšeními, kromě toho nejd... číst celé
17.01.2022
Hypoxico a hubnutí
Studie z roku 2013 zjistila, že Američané, kteří žijí na úrovni moře, mají 4 až 5krát vyšší pravděpodobnost, že budou obézní než ti, kteří žijí ve vys... číst celé
13.01.2022
Hypoxico opět dostupnější
Firma Hisport, výhradní distributor značky Hypoxico pro ČR a Slovensko, rozšířila nabídku hypoxických generátorů o nový model Sierra 100 a učinila tak... číst celé
Zobrazit všechny novinky
HYPOXICO

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Hypoxico a armádní výcvik
Hypoxico a armádní výcvik
23.01.2022

Od druhé světové války došlo k revoluci ve vojenském vybavení moderními technologiemi. Téměř každý zbraňový systém prošel vylepšeními, kromě toho nejdůležitějšího – lidského stroje! Nyní může technologie Hypoxico upgradovat celý systém využití kyslíku u každého vojáka, což umožňuje špičkový výkon a proměňuje je ve vysoce kvalitní bojovníky! Děláme to simulací vysokohorského prostředí na úrovni moře pomocí našich nejmodernějších produktů a technologií.

Výškový výcvik vojenské vlády Hypoxico

 

Systémy Hypoxico byly používány nejvyššími úrovněmi amerických a globálních vojenských skupin k výcviku vysokého výkonu a přežití ve vysokých nadmořských výškách. Naše technologie pomáhá minimalizovat výskyt výškové nemoci mezi vojáky umístěnými ve vysokých nadmořských výškách po celém světě a naše systémy lze přizpůsobit pro použití s ​​velkými skupinami v obrovských prostorách, jako jsou kasárna, až po malé prostory obývané jednotlivými taktickými válečníky. V současné době existuje rostoucí počet systémů Hypoxico používaných armádou Spojených států, včetně četných amerických skupin pro speciální operace.

Našemu vybavení důvěřují všechny složky armády Spojených států a bylo dokonce používáno týmem Navy SEAL Team 6 před jejich útokem v roce 2011 na areál Usámy bin Ládina v Pákistánu.

 

Hypoxico je registrovaným dodavatelem ministerstva obrany

 

V současné době existuje rostoucí počet systémů Hypoxico používaných armádou Spojených států, včetně četných amerických skupin pro speciální operace. Systémy Hypoxico jsou také použitelné pro letectví, protože jsou ideální pro simulaci účinků letu ve velké výšce na tělo v bezpečném a kontrolovaném prostředí.

 

Hypoxico pro letovou simulaci

 

Systémy Hypoxico jsou také použitelné pro letectví a jsou ideální pro simulaci účinků letu ve velké výšce na tělo v bezpečném a kontrolovaném prostředí. Nainstalovali jsme stovky vlastních hypoxických komor schopných dosáhnout nadmořských výšek až 40 000′ (12 000 metrů). Prováděním aktivních a pasivních lekcí přerušovaného hypoxického výcviku jsou piloti schopni vybudovat odolnost vůči hypoxii a připravit se na náhlé ztráty tlaku vzduchu v kokpitu. Naše systémy jsou navíc výrazně levnější než hypobarické alternativy, které často zanechávají vojáky vysilující účinky dekompresního syndromu.

 

Pomocí normobarické hypoxie a strategických tréninkových protokolů společnost Hypoxico zvýšila bezpečnost našich hrdinných členů ozbrojených služeb a zároveň vytvořila významnou a měřitelnou výhodu nad nepřítelem.

 

 

 

Vojenské výhody hypoxického výcviku

 

Před nasazením do horských oblastí (jako je Afghánistán) se předem aklimatizujte, abyste zabránili nástupu oslabující akutní horské nemoci (AMS)

Provádějte operace v horách s taktickou výhodou nad nepřítelem – dokonce i nad domorodci z nadmořské výšky

5% zvýšení výkonu na úrovni moře by mohlo znamenat rozdíl mezi životem a smrtí

Výrazně zvýšená kapacita plic pro obojživelné válečníky

Cvičte parašutisty ve vysokých nadmořských výškách v hypoxii

Připravte piloty v hypoxických leteckých simulátorech na simulaci snížení tlaku nebo selhání dodávky kyslíku. Už žádné hypobarické komory

Společnost HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. dále nabízí produkty těchto značek:


© Copyright 2019 / HYPOXICO / HISPORT s.r.o. / All rights reserved
© HISPORT Czech Republic, spol.s r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz