Novinky
23.01.2022
Hypoxico a armádní výcvik
Od druhé světové války došlo k revoluci ve vojenském vybavení moderními technologiemi. Téměř každý zbraňový systém prošel vylepšeními, kromě toho nejd... číst celé
17.01.2022
Hypoxico a hubnutí
Studie z roku 2013 zjistila, že Američané, kteří žijí na úrovni moře, mají 4 až 5krát vyšší pravděpodobnost, že budou obézní než ti, kteří žijí ve vys... číst celé
13.01.2022
Hypoxico opět dostupnější
Firma Hisport, výhradní distributor značky Hypoxico pro ČR a Slovensko, rozšířila nabídku hypoxických generátorů o nový model Sierra 100 a učinila tak... číst celé
Zobrazit všechny novinky
HYPOXICO

 

Spací systémy

„Sleep High, Train Low“

„Spi nahoře, trénuj dole“ – metoda spánku a odpočinku ve vysokých nadmořských výškách, která umožňuje znatelný nárůst výkonnosti (o 3-8%)!

Prostřednictvím mobilního zařízení v sestavě Hypoxic Altitude Tent System může sportovec využívat metodu tréninku a spánku v rozdílných nadmořských výškách.
Zatímco trénink probíhá v aktuální nadmořské výšce, odpočinek a spánek probíhá v simulované vysoké nadmořské výšce. Systém umožňuje nastavení simulované výšky až na 2750m/nm resp 3800m/nm (s adaptérem).

Poslední studie ukazují, že systém „Sleep High, Train Low“ je dokonce efektivnější, než dlouhodobý pobyt a trénink ve vysoké nadm. výšce. Při dlouhodobém pobytu v těchto výškách jsou sportovci snížením obsahu kyslíku ve vdechovaném vzduchu nuceni upravovat a omezovat tréninkové dávky a efektivita tohoto pobytu se částečně snižuje.
Nyní, díky patentované technologii HYPOXICO, mohou sportovci využít výhody obou prostředí – zvyšovat úroveň EPO přirozenou cestou a při odpočinku, a zároveň trénovat bez omezení – „Sleep High, Train Low!“

Spací systémy se velmi úspěšně využívají také pro účely vysokohorské aklimatizace, případně v kombinaci s IHT (nebo i samostatně) při některých programech podpory zdraví a zdravého životního stylu.

Hypoxic Altitude Tent System

Základním kamenem nabídky společnosti HYPOXICO je Hypoxic Altitude Tent System - stan, umožňující simulaci vysoké nadmořské výšky kdekoli a kdykoli. Je možno volit mezi pevným stanem, který je připevněn k běžné posteli, nebo přenosným, který je možno využít na cestách a při pobytu na tréninkových kempech mimo domov.
Toto zařízení umožňuje eliminovat rozdíly mezi sportovci, kteří při tréninku mohou využívat efektu reálného pobytu ve vysoké nadmořské výšce a těmi, kteří z nejrůznějších příčin nemohou. Generátor, který je součástí systému, je možno využívat pro obě varianty simulace vysokohorského tréninku - spaní ve vysoké nadmořské výšce i tréninkové zátížení.

Deluxe Tent - Velký stan

Tento prostorný stan, určený pro umístění na běžné posteli, nabízí maximální komfort i při využití dvěma osobami. Jeho převážně čiré stěny minimalizují rušivé působení na vzhled ložnice a umožňují například i sledování televize. Větší prostor také snižuje nepříznivé pocity z malého prostoru a horka.

 • 2 modely - Queen Size a King Size
 • velmi prostorný
 • nastavitelný pro výšku až 3800m n.m.
 • kompatibilní s výškovým adaptérem pro nastavení výšky až 6400m n.m.


Portable Bed Tent – Přenosný stan

Model přenosného stanu, zkonstruovaný pro snadný transport. Ideální při častých cestách a pro využití na přípravných pobytech mimo domov. Je samozřejmě vhodný i pro domácí použití.

 • nastavitelný na standardní rozměry postele
 • jednoduché sestavení a sbalení
 • nastavitelný pro výšku až 3800m n.m.
 • kompatibilní s výškovým adaptérem pro nastavení výšky až 6400m n.m.


At-Home Cubicle – Mobilní ložnice

“Domácí kostka” - tento typ stanu je vhodný především pro ty jednotlivce (případně páry!), kteří chtějí používat systém HYPOXICO převážně na jednom místě. Nabízí uživateli maximální možný komfort a prostor.

 • průhledný, lehký materiál
 • konstrukce z lehkých, snadno sestavitelných hliníkových profilů
 • 4 různé varianty rozměrů umožňují použití nejrůznějích typů postelí
 • nastavitelný pro výšku až 3800m n.m.
 • kompatibilní s výškovým adaptérem pro nastavení výšky až 6400m n.m.

Společnost HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. dále nabízí produkty těchto značek:


© Copyright 2019 / HYPOXICO / HISPORT s.r.o. / All rights reserved
© HISPORT Czech Republic, spol.s r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz