Novinky
23.01.2022
Hypoxico a armádní výcvik
Od druhé světové války došlo k revoluci ve vojenském vybavení moderními technologiemi. Téměř každý zbraňový systém prošel vylepšeními, kromě toho nejd... číst celé
17.01.2022
Hypoxico a hubnutí
Studie z roku 2013 zjistila, že Američané, kteří žijí na úrovni moře, mají 4 až 5krát vyšší pravděpodobnost, že budou obézní než ti, kteří žijí ve vys... číst celé
13.01.2022
Hypoxico opět dostupnější
Firma Hisport, výhradní distributor značky Hypoxico pro ČR a Slovensko, rozšířila nabídku hypoxických generátorů o nový model Sierra 100 a učinila tak... číst celé
Zobrazit všechny novinky
HYPOXICO

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Ivana Sekyrová využívá HYPOXICO!
Ivana Sekyrová využívá HYPOXICO!
02.04.2012

HYPOXICO pomáhá vítězit!

Mezi skvělými českými sportovci se začínají šířit informace o možnosti využít efekt vysokohorské přípravy i v našich „nížinných“ podmínkách. Na začátku je vždy několik odvážných a zvídavých, kteří se nebojí hledat nové cesty a možnosti, jak s pomocí legálních metod a postupů ještě více zlepšit svou sportovní výkonnost.

Jednou z těchto odvážných a dalo by se říci i prozíravých je Ivana Sekyrová, skromná a poctivá atletka – vytrvalkyně z AK Sokolov.

Ač již veteránského věku, dosahuje stále lepších výkonů a poráží o generaci mladší soupeřky. Před několika dny obsadila 11. místo celkově v ženské kategorii a 1. místo mezi českými závodnicemi při HERVIS půlmaratonu v Praze.

Kdo viděl její doběh do cíle, musel obdivovat lehkost a skvělou formu této české vytrvalkyně, která pražský závod navíc pojala jako přípravu na maraton v Rotterdamu a celkový výsledek pro ni nebyl rozhodující.

 Pro přípravu na maratón se Ivana rozhodla využít i možnosti simulovat si doma v ložnici vysokohorské prostředí. To, že to byl správný krok a že tato simulace je efektivní, dokázal i výsledek pražského závodu.

Málokdo však ví, že ze strany Ivany se nejednalo o žádný riskantní krok a že se systémy HYPOXICO má již poměrně bohaté zkušenosti. Tyto systémy totiž již úspěšně vyzkoušela a využila v loňské sezóně, a to ve dvou cyklech, vždy před důležitými závody. Brala to jako svou výhodu a náskok před soupeřkami v přípravě, za jakési „know-how“ při využití nejmodernější techniky a vědeckých metod.

A výsledky?

1) 4 týdny simulace – duben 2011 - Mistrovství republiky v půlmaratonu v Pardubicích – 1.místo a osobní rekord 1:15:24.

2) 4 týdny simulace – září 2011 – Mistrovství republiky v silničním běhu na 10 km Běchovice – 1.místo!

Letos se rozhodla tuto formu přípravy zopakovat a možná ještě více zkvalitnit, a opět -

3 týdny simulace (stále pokračuje) – březen 2012 – HERVIS půlmaratón v Praze, 11.místo celkově a nejlepší čeká běžkyně, čas 1:16:50!

Gratulujeme! 

 

Společnost HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. dále nabízí produkty těchto značek:


© Copyright 2019 / HYPOXICO / HISPORT s.r.o. / All rights reserved
© HISPORT Czech Republic, spol.s r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz