Novinky
02.04.2012
Ivana Sekyrová využívá HYPOXICO!
HYPOXICO pomáhá vítězit! Mezi skvělými českými sportovci se začínají šířit informace o možnosti využít efekt vysokohorské přípravy i v našich „nížinn... číst celé
Zobrazit všechny novinky
HYPOXICO

 

  1. Úvod
  2. Důležitá suplementace
Důležitá suplementace


Velmi důležitou součástí každé hypoxické kůry, ať už se jedná o spací systémy, tréninkové systémy, nebo metodu IHT, je cílená suplementace důležitými vitamíny a stopovými prvky.

Aby mohlo tělo vytvářet hemoglobin a nové červené krvinky, potřebuje dostatek železa, kyseliny listové a vitamínu B12. U většiny lidí, je obsah těchto látek dodávaných tělu stravou, nedostatečný i za běžných okolností, natož v podmínkách hypoxie. Proto je naprosto nezbytné doplňovat tyto látky při využití hypoxických zařízení cílenou suplementací.

Dostatečné zásobení těmito látkami nám zaručí maximální efekt využití hypoxického zařízení a zlepšení krevních parametrů. Jednotlivé látky můžeme doplňovat samostatně, nebo pomocí kombinovaného preparátu, ve kterém jsou všechny v potřebném množství a v ideálním poměru zastoupeny. Doplnění těchto látek v podmínkách hypoxie stravou je, i kdybychom se zaměřili na potraviny, jež je obsahují ve větším množství, prakticky nemožné.

Ideálním kombinovaným preparátem je Nutricomplex od německé firmy Dextro energy. Ten navíc svým dalším složením cílí na posílení celkové imunity (obranyschopnosti) organismu. Doporučené dávkování na posílení imunity je jeden sáček denně, v případě hypoxické kůry jeden sáček ráno a jeden večer. Přípravek je velmi chutný a dá se jíst samostatně, nebo rozmíchat ve sladkém jídle, například jogurtu nebo přesnídávce. Zakoupit jej můžete na www.dextroenergy.cz , nebo v obchodech se sportovní a doplňkovou výživou.

 

 

Společnost HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. dále nabízí produkty těchto značek:


© Copyright 2019 / HYPOXICO / HISPORT s.r.o. / All rights reserved
© HISPORT Czech Republic, spol.s r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.